Akcesoria do okien dachowych

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć akcesoria do okien dachowych, jesteśmy dystrybutorem  oryginalnych akcesoriów do okien firmy Fakro i Velux.

  • Rolety zewnętrzne - wykonane są z płytek aluminiowych, które tworzą pancerz. Rolety zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia bez względu na porę roku, chronią przed hałasem oraz zabezpieczają szybę przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. gradem). Umożliwiają uzyskanie efektu pełnego zaciemnienia w dzień. Roletę zewnętrzną montuje się na ramie okna. Jej obecność nie ogranicza możliwości obrotu skrzydła i otwarcia okna do wietrzenia.

akcesoria arkada 1

  • Markizy zewnętrzne - wykonane są ze specjalnej siateczki (tkaniny z włókien szklanych pokrytych polichlorkiem winylu), która pochłania i odbija promieniowanie cieplne zanim dotrze ono do szyby. Markizy skutecznie redukują ciepło słoneczne, chronią pomieszczenie lepiej przed nagrzewaniem niż żaluzje i rolety, a zaciągnięte w czasie deszczu redukują odgłos spadających kropel. Markiza chroni przed słońcem, jednocześnie zapewniając widoczność. Nie ma więc potrzeby codziennego jej zwijania.

akcesoria arkada 2

  • Rolety standardowe - wykonane ze 100% wysokogatunkowego poliestru o trwałym wybarwieniu. Subtelnie przyciemniają pomieszczenie, redukują dopływ światła, podnoszą estetykę wnętrza, a szeroka kolorystyka materiałów (jednobarwnych, wzorzystych, przyciemniających) pozwala dobrać materiał do wystroju wnętrza.

akcesoria arkada 3

  • Rolety zaciemniające - całkowicie zaciemniają pomieszczenie. Tkanina rolety zaciemniającej powleczona jest od drugiej strony specjalną warstwą, która odbija światło i promieniowanie cieplne . Aby roleta miała właściwości całkowicie zaciemniające nie musi być wcale ciemna. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorów, łatwo je więc dopasować do każdego pomieszczenia.

akcesoria arkada 4

  • Rolety plisowane - przyciemniają wpadające światło nie zaciemniając pomieszczenia całkowicie. Tworzą kolorowe i oryginalne efekty świetlne. Dostępne są w wielu kolorach i rodzajach materiałów. Rolety plisowane są odporne na zabrudzenia oraz zachowują swój kształt bez względu na to, jak często są używane. Odległości między plisami zwiększają się wraz z jej rozciąganiem. Mogą być wykonane z tkaniny redukującej dopływ światła oraz tkaniny która może być dodatkowo pokryta specjalnym tworzywem, ograniczającym nagrzewanie pomieszczenia w lecie.

akcesoria arkada 5

  • Żaluzje - eleganckie i praktyczne, umożliwiają kontrolowanie ilości i kierunku światła wpadającego do pomieszczenia, poprzez ustawienie lameli żaluzji pod wybranym kątem. Idealnie nadają się do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności, takich jak kuchnie i łazienki.

akcesoria arkada 6

  • Moskitiery ? montowane są do wnęki okiennej, a nie do okna. Wykonane z siatki z włókna szklanego Moskitiera zabezpiecza pomieszczenie przed komarami i innymi owadami przy uchylonym oknie.

akcesoria arkada 7

 

Większość wymienionych produktów może być sterowana manualnie lub elektrycznie. W sprzedaży są również akcesoria na baterię słoneczną, które nie wymagają żadnego dodatkowego źródła zasilania.

Logo VELUX logo rgb